5555

بازیکن اسبق سرخابی ها گفت: لیگ شانزدهم از نظر فنی ، مدیریت و برنامه ریزی و حتی داوری بهترین لیگ برگزار شده کشور در طول تاریخ برگزاری لیگ برتر فوتبال کشور بوده است.

بهزاد داداش زاده در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: بازی های لیگ شانزدهم از لحاظ سطح فنی بسیار فراتر از دوره های گذشته بود و همچنین مسابقات این دوره از لحاظ برنامه ریزی و نظم در بهترین شرایط برگزار و نظم برگزاری مسابقات باعث برنامه ریزی مناسب کادر های فنی تیم ها برای برنامه های تاکتیکی شان شد.

وی افزود: در لیگ شانزدهم اشتباهات داوری نسبت به ادوار گذشته کمتر بود و همین موضوع باعث افزایش آرامش سکو ها و کاهش تنش نیمکت تیم های حاضر در لیگ برتر شده بود. جذابیت های دیگر لیگ امسال رقابت برای سقوط نکردن به لیگ یک ، رقابت برای کسب مقام نایب قهرمانی و رتبه چهارم تا روز پایانی لیگ برتر بود.

داداش زاده در خصوص جایگاه مناسب پرسپولیس و استقلال در این فصل خاطر نشان کرد: هر زمانی که پرسپولیس و استقلال آماده بودند در جدول جایگاه مناسبی داشته اند و تجربه نشان داده تیم ملی از آن سود می برد و به طور قطع کسب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی پرسپولیس و استقلال علاوه بر استقبال تماشاگران باعث تاثیر مثبت در عملکرد تیم ملی فوتبال خواهد شد.

وی همچنین در مورد مدیریت برگزاری لیگ برتر تصریح کرد: یکی از مهم ترین عوامل مناسب بزگزاری لیگ شانزدهم حضور مهدی تاج در راس مدیریت فوتبال کشور بود که با توجه به تجربیات و تخصصش و سوابق مدیریتی در ارکان مختلف فوتبال، توانست لیگ این دوره را به مدیریت مطلوبی در برنامه ریزی و برگزاری لیگ برساند.

پرسپولیس قرارداد برانکو را تمدید کند

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد چگونگی ادامه فعالیت برانکو گفت: پرسپولیس برای استمرار موفقیت و ادامه روند صعودی اش باید قرارداد برانکو ایواکوویچ را حداقل به مدت سه سال تمدید کند تا این مربی بتواند با آرامش برنامه های خود را جهت موفقیت پرسپولیس پیاده کند .

وی در مورد کسب مقام قهرمانی پرسپولیس نیز افزود: حمایت طاهری از برانکو ، دانش و مدیریت برانکو ، حضور و حمایت تماشاگران از پرسپولیس به همراه شناخت کامل برانکو از فوتبال ایران، عوامل اصلی موفقیت پرسپولیس در لیگ شانزدهم بود. ولی نیمکت ضعیف پرسپولیس باعث ضربه زدن به این تیم در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا شد.

داداش زاده در مورد تحریم تمرین از سوی بازیکنان پرسپولیس در روزهای پایانی به خاطر دریافت نکردن مطالباتشان خاطرنشان کرد: بازیکنان فوتبال مانند سایر اقشار جامعه دارای مشکلات معشیتی هستند و بر طبق قرارداد برای زندگی شان برنامه ریزی کرده اند ، به طور قطع زمانی که حقشان را طبق قرار داد دریافت نکرده اند ،نمی توانند ساکت باشند.من در خصوص تحریم تمرین حق را به بازیکنان می دهم.

استقلال با حل مشکلات ابتدای فصل ، نایب قهرمان شد

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال ابتدای فصل به خاطر تغییر کادر فنی و حضور بازیکنان جدید دچار مشکلات فراوانی شده بود، ولی با حمایت مدیریت باشگاه از منصوریان، آرام آرام به عنوان نایب قهرمانی رسید.

داداش زاده در خصوص کسب رتبه دوم استقلال در لیگ شانزدهم خاطر نشان کرد: در ابتدا فصل منصوریان به نام ها اعتماد کرد ولی زمانی که از بازیکنان باتجربه نتیجه مناسب نگرفت، دست دامن به بازیکنان جوان شد که نتیجه این کارش هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا گرفت.

مصاحبه: پیمان تبریزی  تنظیم : آرش محمدی