ید کیهانی: نتیجه 80 روز تلاشم  را گرفتم
مجید کیهانی رییس جدید فدراسیون دو و میدانی پس از پیروزی در انتخابات ریاست فدراسیون گفت: پس از آنکه  برای کاندیداتوری فدراسیون دو و میدانی ثبت نام کرد م هشتاد روز زمان گذاشتم به سی و یک استان تهران رفتم تا به بتوانم به دو و میدانی کمک کنند.
مجید کیهانی، رییس جدید فدراسیون دو و میدانی با بیان این مطلب  در گفتگوی با مدیریت وبلاگ افزود: در روز اول ثبت نام کمتری کسی فکر می کرد که بتوانم رای بیاورم و اهالی دو و ومیدانی گزارشگر و کارشناس ورزشی در قامت رییس فدراسیون نمی دیدند. ولی من برای رسیدن به ریاست  بی گدار به اب نزنم و برای این کار زحمت کشیدم و به طوری کاملا مطالعه کردم و 80 روز وقتم برای بررسی دو ومیدانی معضلات را بررسی کردم  و با سفر به 31 استان برای با تمام روسای هیئت ها جلساتی برگزاری کردم و مشکلات را متوجه شدم
وی در مورد سوابق مدیریتش نیز خاطر نشان کرد: من سابقه های کارهای مدیریتی از جمله در بانک را دارم و با توجه به سابقه در دو ومیدانی می توانم در بالاترین سعی مدیریت کنم
کیهانی همچنین گفت: مهم ترین نهادی می تواند در موفقیت دو و میدانی تاثیر گزار خواهد بود، رسانه های ورزشی خواهند بود که به طور قطع در دوران مسئولیتم تعامل با رسانه اولویت کارم است.
وی در مورد استقرارشان درفدراسیون تصریح  کرد: به دستور نصرالله سجادی، معاون وزرش قهرمانی وزارت وزرش و جوان  از هفته آینده در محل فدراسیون حضورپیدا خواهم کرد تا آن موقع حسن طباطبایی به عنوان سرپرست به کارش ادامه خواهد داد 


بنابر این گزارش

د کیهانی در دور دوم انتخابات فدراسیون دوومیدانی با کسب 23 رای به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد. مصطفی کریمی نیز در این انتخابات 17 رای را کسب کرد.

سید حسین جلالی، مهران تیشه‌گران، داود حومنیان، سید مصطفی کریمی، سید محمد شروین اسبقیان، یاسر ابراهیم‌زاده شرمه، مهدی مستجاب‌الدعوه، جعفرنادری‌فرد، محمدعلی یزدی، محسن صالحی‌نیا، محمدرضا کاظمی آشتیانی، سعید صانعی، جهانگیر آقایی، بهزاد نوروزی، محمود شوقیان، جعفر باباخانی، مهدی مبینی، مجید کیهانی و علی گرزی نامزدهای کسب کرسی ریاست فدراسیون دوومیدانی بودند.

در دور نخست هیچ یک از نامزدهای کسب کرسی ریاست این فدراسیون موفق نشد حدنصاب آرا را کسب کند و در نهایت مصطفی کریمی و مجید کیهانی به دور دوم این انتخابات رسیدند. در دور اول انتخابات فدراسیون دوومیدانی مصطفی کریمی 14 رای، مجید کیهانی 13 رای، حسین جلالی 6 رای، محمد شروین اسبقیان 5 رای، داوود حومنیان 2 رای را کسب کردند. محمود شوقیان، محسن صالحی نیا و سعید صانعی نیز رایی را کسب نکردند.