در سومین نشست مدیران تر‌بیت ‌بدنی دانشگاه سراسر کشور

 

» سرویس: ورزشی - علم ورزش

سومین نشست شورای هماهنگی مراکز آموزشی و پژوهشی ورزش کشور با هدف تصویب آیین‌نامه‌ این شورا از سوی مدیران و گروه‌های تر‌بیت ‌بدنی دانشگاه‌های سراسر کشور پنجشنبه پنجم شهریور در دانشکده تر‌بیت ‌بدنی دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سومین نشست شورای هماهنگی مراکز آموزشی و پژوهشی ورزش ایران با حضور 48 دانشکده و گروه‌های تر‌بیت ‌بدنی از دانشگاه‌های سراسر کشور به همراه پژوهشگاه تر‌بیت ‌بدنی و علوم ورزشی روز پنجشنبه، پنجم شهریور در دانشکده تر‌بیت ‌بدنی دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.

در این نشست قرار است پس از انجام اصلاحات لازم، آیین‌نامه شورای هماهنگی مراکز آموزشی و پژوهشی ورزش کشور به تصویب برسد. در ضمن مسائل و مشکلات حوزه علوم ورزش نیز از سوی مدیران تر‌بیت ‌بدنی دانشکده‌های تر‌بیت ‌بدنی سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین در این نشست دو طرح پروژه‌ ملی از جمله استانداردسازی ابزارهای سنجش رفتار حرکتی و نُرم ملی آمادگی جسمانی در اقشار مختلف جامعه ایرانی با همکاری پژوهشگاه تر‌بیت ‌بدنی و گروه‌های تر‌بیت ‌بدنی دانشگاه‌های سراسر کشور نهایی و به مرحله اجرا در خواهد آمد.

انتها‌ی‌ پیا‌م