آشنایی با فعالین رسانه ای این قسمت 
نوید استاد رحیمی عشق به گزارشگری باعث شده علاقه اش به شیمی را آرام آرام فراموش کند
پس از مدتی وقفه در معرفی فعالین رسانه ای های ورزش در این قسمت سراغ یک  خبرنگار  خلاق در حوزه رسانه های فضای مجازی می روم این خبرنگار خلاق کسی نیست جز نوید استاد رحیمی
نوید استاد رحیمی متولد 14 تیر 72 و ساکن خیابان پیروزی و دانشجوی رشته شیمی است. 
ورود نوید به عرصه رسانه ای های ورزشی به نوروز 93 بر می گردد جایی که  اولین مسابقه اقای گزارشگر برگزار شد و پس از قبولی در امتحان اولیه به جز ده نفر پایانی مسابقه نیز رسید. هر چند به فینال راه نیافت
ویژگی از خود نشان داد معلومات بالایش  در زمینه فوتبال بود و کودکی خاصی در صدایش بود
اما نوید استاد رحیمی در مورد رشته تحصیلی اش می گوید:آنقدر به شیمی علاقه داشتم که در هنگام انتخاب رشته فقط رشته های شیمی و زیر مجموعه های آن پس از اعلام نتایج کنکور انتخاب کردم. ولی هر چه بیشتر می گذرد علاقه ام به شیمی و زیر شاخه هایش کمتر میشود.
وی در مورد کم شدن علایقش به شیمی می گوید: پس از حضور در مسابقه اقای گزارش فرصت خوبی پیدا کردم وارد حوزه های خبری ورزشی بشوم که خوشبختانه خبرگزاری برنا با حضور من به عنوان خبرنگار موافقت کرد و تمر کز اصلی ام به تهیه گزارش و خبر ورزشی معطوف شد و همین مسله هر روز علاقه من را به خبر ورزشی بیشتر کرد و باعث فاصله افتادنم از درس و دانشگاه شد و در نتیجه کم شدن علاقه به شیمی شد. 
وی در سال 94 مجددا در مسابقه اقای گزارشگر شرکت کرد و باز هم جز 10 نفر اول مسابقه شد و در این مورد می گوید :سقف آرزوی هایم روزی است بتوانیم گزارشگر مسابقات ورزشی صدا و سیما در مسابقات پخش زنده شوم .
استاد رحیمی همچنین یکی از علل افت درسی اش را نیز حضور در گروه های نرم افزار هایی موبایل می داند و می گوید: با عضویت در چند گروه رسانه ای های ورزشی دوستان همکار وقت من را جهت مشارکت در مباحث روز ورزشی می گیرند و مانع میشوند که وقتم را صرف درس و دانشگاه کنم.