زرگی:در استقلال منت هیچ‌بازیکنی را نمی‌کشیم


معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به صحبت‌های تیموریان گفت: طبق آیین نامه سازمان لیگ امضای قرارداد داخلی معتبر و تعهد‌آور است.


 محسن بزرگی، معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص ادعای آندرانیک تیموریان مبنی بر اینکه تا زمانی که قراردادش ثبت نشود استقلالی نیست اظهار داشت:طبق بند 11 ماده 20 آیین نامه نقل و انتقالاتی سازمان لیگ به محض آنکه بازیکنی با باشگاهی قرارداد داخلی امضا کند این قرارداد و امضا تعهد آور و معتبر خواهد بود.

به گزارش فارس، دبیر کمیته انضباطی باشگاه استقلال توصیه‌ای هم به بازیکنان این باشگاه کرد و گفت:به تمامی بازیکنان استقلال که با این باشگاه قرارداد رسمی امضا کرده‌اند توصیه دارم که آئین نامه انضباطی باشگاه را به دقت مطالعه و مفاد آن را رعایت کنند. در این فصل رکن قضایی باشگاه بر رفتار و گفتار و عملکرد بازیکنان به شدت نظارت می‌کند و افشای موضوعات داخلی باشگاه، انجام مصاحبه‌های انتقادی علیه باشگاه و دخالت در تصمیمات مدیریتی باعث می‌شود تا مجازات‌های سنگین مالی را برای بازیکنان در نظر بگیریم.

وی در پایان خطاب به هواداران استقلال گفت: همه در تلاش هستیم تا فصل خوبی را آغاز کنیم و دوره بازیکن سالاری از نظر ما تمام شده و افشارزاده و نظری در فصل نقل و انتقالات ثابت کردند منت کسی را نمی‌کشند.